Menu Zavřeno

Krásné vánoční osvětlení a vůně vánočního cukroví


Krásné vánoční osvětlení a vůně vánočního cukroví

Jakmile zaklepe na dveře paní zima a nadejde adventní čas, řežeme barborky do vázy a na stoly i dveře si dáváme vánoční a adventní věnce. Všude je krásné vánoční osvětlení a line se vůně vánočního cukroví. Pokud nejste obratné a nadšené kuchařky, nemáte na to čas, chuť či vlohy trávit několik hodin hnětením těsta, pečením, slepováním krémy a konečným zdobením, začněte se již v září poohlížet, kde vám upečou vánoční cukroví za vás. Nejlepší cukrářství už mají později kapacitu zaplněnou a často vás odmítnou. Další variantou je, že pokud jste v ženském kolektivu, každá upeče třeba jeden či dva druhy cukroví a pak si to vzájemně vyměníte. To by v tom byl čert, aby těch druhů nakonec letos nebylo dost.

krásné vánoční osvětlení

* Foto: SteenJepsen / Pixabay

Vánoční výzdoba a inspirace

Do vánočního hávu plného světel můžete obléct také celý svůj dům, střechu, balkón nebo terasu. Z široké nabídky ozdob, LED řetězů a světelných kabelů si vybere každý milovník nádherně nazdobených domů a vánočního osvětlení. Všude kolem je vánoční výzdoba inspirace a mnoho nových nápadů. Různobarevné diody, jemně světélkující minižárovky nebo světelné rampouchy rozzáří vaše obydlí i oči vašich dětí. Světelné řetězy si můžete vybrat v různých délkách. Některé se hodí spíše k dekoraci vánočního stromečku, ty delší, několikametrové řetězy zase hravě ozdobí i vaši rozlehlou zahradu nebo dokonce celý dům. Vyzkoušejte i novinku, kterou je flexibilní rozšiřitelný systém vánočního osvětlení DiLED. Ten se dá různě propojovat a můžete vytvářet světelné dekorace přesně podle svých vánočních představ. Fantazii se přece meze nekladou.

Vánoční osvětlení a dekorace

Jestliže patříte do skupiny, u které doma nesmí chybět opojná vůně pečícího se cukroví, můžete si dopředu vytvořit seznam druhů, kterými si chcete letos o Vánocích hýčkat mlsné jazýčky svých blízkých. Zároveň i svůj seznam surovin a jednotlivé položky můžete nakupovat již průběžně, tedy podle trvanlivosti a také podle cen i akcí. Načerpáte inspiraci na vánoční osvětlení a dekorace, kterých bude v obchodech všude dost. Čas pečení nastane ideálně měsíc před vánoci. Jde o prověřenou dobu, kdy vše v klidu stihnete upéct, slepit, ozdobit a také se vám cukroví navíc krásně uleží. Samozřejmě je dobré začít perníčky a krémy si nechat až nakonec podle jednotlivých druhů.

Komerční sdělení, inadoma.cz není autorem článku a nemá vliv na jeho obsah.