Menu Zavřeno

Mixér Blendtec Designer Series 625

Mixér Blendtec Designer Series 625 se díky mohutnému výkonu tří koňských sil stane nepostradatelným pomocníkem ve Vaší domácnosti. Domácí mixéry Blendtec si hravě poradí s přípravou a zpracováním jakéhokoliv pokrmu nebo suroviny.

S mixérem Blendtec Designer Series 625 beze zbytku zpracujete a rozmixujete všechny suroviny od zralého ovoce a zeleniny přes tvrdou kořenovou zeleninu, ořechy až po zmrazené potraviny všeho druhu. Ledová tříšť z kostek ledu bude pro Váš nový přístroj úplná hračka. Stejně snadno v něm připravíte raw stravu, čerstvé smoothies, frappe, koktejly z ovoce a mnohé další nápoje.

* Foto: alza.cz

Při přípravě omáček, polévek a dětské stravy využijete a oceníte mohutný výkon přístroje. Stejně hravě si mixéry Blendec poradí se zpracováním suchých surovin mezi, kterými vybereme například ořechy, kávu nebo obiloviny. Nádoba Blendec Twister Jar pomáhá vracet mixované suroviny z boku nádoby zpět k rotujícím nožům. Menší nádoba obsahuje víko s dvojitou stěrkou, doporučujeme ji v případě, že budete tyto suroviny zpracovávat častěji.

Mixér Blendtec má snadné ovládání

Mixér Blendec Designer Series 625 je standardně vybaven tahovým regulátorem otáček, který je součástí ovládacího panelu. Slouží pro jednoduchou a rychlou změnu rychlosti otáček, kdy stačí prstem přejet doleva pro zpomalení nebo doprava pro zrychlení otáček. Je to neocenitelná funkce, zejména při práci s tekutými a horkými surovinami jako například polévky nebo omáčky.

Tritanová nádoba

Pro všechny mixery série Blendtec platí, že mají patentovaný, 5 hraný tvar mixovací nádoby Wildside+, který směruje cirkulaci surovin uvnitř od stěn směrem k rotujícím mixovacím nožům. Nádoby s pevnou dutou rukojetí jsou vyrobeny z Tritanu. Tritan je chemicky odolný, zdravotně nezávadný a proti nárazu odolný plastu bez obsahu BPA. Nádoby je možno umývat v myčce nádobí nebo vlažnou vodou se saponátem.

Ovládání na jeden dotyk

Mixéry Blendec Designer Series 625 mají elegantní a podsvícený ovládací panel. Jako jeho hlavní přednost musíme vyzdvihnout jeho snadnou údržbu a čištění, protože je plochý, bez vystouplých tlačítek a zbytečných záhybů. Nemůže tak dojít j zatékání tekutin do prostoru části s motorem. Nabízí také přednastavené programy, díky kterým snadno připravíte polévku, oblíbené smoothie nebo zmrzlinu.

8 letá záruka

Na všechny mixéry Blendec Designer Series 625 poskytuje výrobce záruku 8 let. Záruka se vztahuje i na nádobu, podmínkou je použití mixéru výhradně v domácnosti. Made in USA.

Technická specifikace:

  • Rychlostí: 6
  • Programů: 4+1 pulsní volba
  • Ovládání: dotykové
  • Dostupné barvy: bílá, černá…
  • Objem nádoby: 2,83 l
  • Elektrický příkon: 1.560 W
  • Hmotnost: 4,3 kg
  • Rozměry (š x h x v): 178 x 234 x 395 mm
  • Záruka: 8 let

* Foto: alza.cz

Programy pro Mixér Blendtec Designer Series 625

Program - Smoothie perfektní pomocník pro přípravu mixovaných nápojů z mražených nebo čerstvých surovin.

Program - Zmrzlina vyrobí domácí zmrzlinu a dezerty ze zmrzlého ovoce. Program ovládá rotující nože tak, že se automaticky jejich otáčky zrychlují a zpomalují. To způsobí, že nedojde ke zvýšené tvorbě tepla a tání vložených surovin.

Program - Šťáva z celého ovoce a zeleniny je nejlepší volbou na zpracování celých kusů ovoce, zeleniny či tvrdých ořechů. Hravě si poradí s tvrdým celerem i mrkví.

Program - Horká polévka je vhodný pro přípravu a zpracování teplých pokrmů. Omáčky, polévky a další horké nápoje jsou pro mixér jednoduchou záležitostí. Dlouhý cyklus a vysoká rychlost nožů zahřeje obsah nádoby na vysokou teplotu sám, proto nevkládejte do nádoby suroviny teplejší než 45 °C.

Všechny 4 programy pracují kontinuálně, po jejich dokončení se mixér sám vypne. Pokud potřebujete něco krátce posekat nebo jen přístroj na krátkou dobu spustit, od toho je tlačítko pulsního mixování, které mixér spustí na tak dlouho, dokud budete příslušné tlačítko držet stisknuté. Na ovládacím panelu dále naleznete kapacitní tahový regulátor, který rychle změní rychlost otáček pracujícího mixéru. Stačí přejet prstem pro větší rychlost doprava, pro zpomalení do leva.