Hořekujete nad vysokými letními teplotami? Těchto 6 pomocníků vás účinně zchladí

Ve vysoké vnitřní teplotě se můžete cítit unavení a v noci se vám může hůře spát. Jak zatočit s tropickými vedry? Nemusíte hned pořizovat klimatizaci. Existují ventilátory, které nejen rozproudí vzduch, ale také vás zchladí vodní párou. Seznamte se s 6 nejoblíbenějšími.

Zjistěte, jak se účinně zchladit. Photo by Jarosław Kwoczała on Unsplash

Mobilní ochlazovač vzduchu Dalap COOLER s dálkovým ovládáním

Mobilní ochlazovač vzduchu je účinnější než klasický ventilátor, ale levnější než klimatizace. Spolu s celulózovým panelem funguje na principu vstřebávání vody, která zvlhčí a díky chladícím boxům i ochladí nasávaný vzduch. Ochlazovač je vybaven prachovým syntetickým filtrem s filtrační třídou G2, který zachytí třeba listy, hmyz, vlasy nebo textilní vlákna. Součástí ochlazovače vzduchu je velká nádrž na vodu o objemu 4,5 l.

Mobilní ochlazovač vzduchu Dalap COOLER. Zdroj: ventilatory.cz

Ochlazovač vzduchu disponuje funkcemi ventilátoru a ochlazování, přičemž každá funkce může pracovat samostatně. Výhodou je také ionizátor, který vzduch zbaví zápachu a osvěží jej. V případě potřeby je možné aktivovat horizontální oscilaci, díky které bude vzduch foukán i do stran. Výkonný motor umožňuje nastavení 3 rychlostí a 3 režimů: klasický, přírodní a noční, přičemž se hlučnost pohybuje od 50 do 61 dB. Ochlazovač můžete ovládat na LED displeji nebo pomocí dálkového ovladače. Díky časovači si můžete nastavit automatické vypnutí v rozmezí 1–12 hodin.

Podlahový ventilátor Dalap SILVIA v bílé barvě

Výhodou podlahových ventilátorů je to, že mají větší výkon než ostatní domácí větráky. Podlahový ventilátor Dalap SILVIA má průměr 50 cm a umožňuje jednoduché nastavení sklonu hlavy. Díky nízké váze 3,8 kg a praktickému madlu jej snadno přenesete z místa na místo. Podlahový ventilátor vám tak bude vždy na blízku.

Podlahový ventilátor Dalap SILVIA. Zdroj: ventilatory.cz

Výkonný motor nabízí hned 3 rychlosti, které nastavíte pomocí otočného knoflíku na těle ventilátoru. Délka přívodního kabelu činí dostatečných 1,6 m. Podlahový ventilátor v jednoduchém bílém designu můžete používat nejen doma v obývacím pokoji či v ložnici. Své místo si tito pomocníci najdou také ve službách, jako jsou restaurace. S nesnesitelným horkem si poradí i v kancelářích.

Nástěnný ventilátor Dalap FW40

Chtěli byste si zpříjemnit klima v místnosti, ale máte malý pracovní stůl pro stolní ventilátor a podlahový ventilátor je pro vás nepraktický? Nástěnný ventilátor DALAP FW40 se jednoduše připevní na stěnu, přičemž ovládání je díky dálkovému ovladači hračka.

Nástěnný ventilátor Dalap FW40. Zdroj: ventilatory.cz

Tento pomocník nabízí 3 rychlosti ventilátoru a 2 režimy – přirozený vánek a noční režim. Jsou to ekonomické módy, které spotřebovávají méně elektrické energie a jsou zárukou tichého provozu. Díky funkci časovače si můžete nastavit automatické vypnutí v rozmezí 0,5 až 7,5 hodiny. Praktickou vychytávkou je funkce horizontální oscilace v rozsahu až 90°. Pro stabilizaci a utlumení vibrací je model vybavený 4 pogumovanými články.

Podlahový ventilátor Dalap MONO

Pokud hledáte účinného pomocníka v boji proti vysokým vnitřním teplotám, sáhněte po podlahovém ventilátoru Dalap MONO s průměrem 41 cm. Podlahový ventilátor má hmotnost pouze 2,4 kg a k tomu navíc praktické madlo. Snadno jej tedy přemístíte z místa na místo. Délka přívodního kabelu činí 1,6 m.

Podlahový ventilátor Dalap MONO. Zdroj: ventilatory.cz

Přenosný podlahový ventilátor má 55W motor, který umožňuje nastavení 3 rychlostí. Stačí jen otočit kolečkem v horní části a vybrat si tu, která vám bude vyhovovat nejlépe. Samozřejmostí je nastavitelný sklon hlavy. Abyste dosáhli rovnoměrného proudění vzduchu, je doporučeno větrák namířit přímo proti stěně či stropu.

Stojanový ventilátor se zvlhčovačem vzduchu Dalap MIST 40

Zatočte s úmorným vedrem jednou pro vždy! Postavte si do místnosti stojanový ventilátor se zvlhčovačem Dalap MIST 40, který pro ochlazení vzduchu využívá nejen rotující vrtuli, ale také jemnou vodní mlhu.

Stojanový ventilátor Dalap MIST 40. Zdroj: ventilatory.cz

Součástí ventilátoru je nádoba na vodu o objemu 3 l, která se proměňuje na chladivou mlhu. Funkce ventilátoru a zvlhčovače mohou pracovat i samostatně. Na těle ventilátoru najdete i otvor pro vložení tablet odpuzujících komáry. Ventilátor umožňuje nastavení 3 rychlosti a 3 režimů, přičemž přírodní a noční režim jsou energeticky méně náročné a také méně hlučné. Samozřejmostí je nastavení automatického vypnutí v horizontu 1 až 12 hodin. Pro ovládání můžete zvolit dálkový ovladač nebo podsvícený LED panel přímo na těle ventilátoru. Pro snadné přemisťování je základna opatřena 5 kolečky.

Přenosný osobní ochlazovač vzduchu Dalap LUNA se světlem

Hledáte moderní vzhled, který se snoubí s praktičností? Seznamte se s přenosným osobním ochlazovačem vzduchu Dalap LUNA, jenž vám bude skvělým společníkem v létě i v zimě. V létě vás příjemně ochladí, ale v boji se suchým vzduchem pomůže celý rok.

Přenosný osobní ochlazovač vzduchu Dalap LUNA se světlem. Zdroj: ventilatory.cz

Ochlazovač je vybaven nádržkou na vodu o objemu 2 l, do které můžete napustit obyčejnou kohoutkovou vodu. Díky kombinaci ventilátoru a zvlhčovače se nebudou pod přístrojem tvořit mokré skvrny. Ochlazovač je možné ovládat dotykově přímo na těle výrobku, ale také dálkově pomocí ovladače. Kromě ventilátoru a vodní mlhy oceníte také funkci světla, kterou můžete kdykoliv zapnout nebo vypnout. Při provozu je možné si vybrat z 3 úrovní intenzity tvorby páry a zvlhčování prostoru.

Toto je komerční sděleníinadoma.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem.

Přejít nahoru