Ve svém už letos? Byty u parku na pražském Žižkově nabízejí poslední volné jednotky!

Byty u parku

Zaplatit zálohu, postupně splácet hypotéku a čekat? To se nikomu v dnešní době nechce, právě z toho důvodu se nabízí zajímavá nabídka v rámci developerského projektu Byty u parku na Žižkově, kde finišují poslední úpravy a k nastěhování budou byty už během prvního pololetí letošního roku. V katalogu zbývá posledních šest bytů z celkového počtu 272 bytových jednotek, přičemž si lze vybrat z různých dispozic. Výhodou je umístění na Žižkově i blízkost zeleně navazujícího parku. Proč využít této ojedinělé šance a koupit byt právě zde?

Nová část v rámci metropole

Vackov. Název by v minulosti nikomu nic neřekl, ale lidé znalí metropole už vědí, že se jedná o horní část Žižkova, kde došlo v posledních letech k bouřlivému rozvoji a nebývalému stavebnímu ruchu. Bytová výstavba včetně infrastruktury probíhala v ulicích Na Vackově, Rixdorfská nebo Olgy Havlové, nyní se dokončuje jedenáct bytových domů rezidence Byty u parku podél ulice Malešická. Neskutečným benefitem této lokality je perfektní dopravní dostupnost veřejnou dopravou a vybavenost.

Výborná lokalita pro život

Koupit byt v této pražské lokalitě znamená zůstat ve spojení s metropolí a využívat všech výhod, které se v Praze nabízí. Plnit vysněné výzvy je snadné, protože od bytu je to jen kousek na metro a za pár minut je možné být přímo v centru nebo v některém z business center, které jsou rozmístěné na zastávkách linek metra. A co víc, zastávka autobusu i tramvaje je taktéž nedaleko, v okolí bytovek s volnými byty ke koupi na Praze 3 je navíc veškerá sociální a občanská infrastruktura včetně škol, školek nebo zdravotnických zařízení, pošty či banky.

Byty u parku

Bezmezné volnočasové možnosti

Bydlet daleko za metropolí a každodenně dojíždět nutí vzdát se veškerých koníčků a volnočasových aktivit. Bydlení v metropoli, a konkrétně na Žižkově, nabízí naprostý opak. Hned vedle bytových domů je park Židovské pece umožňující procházky a aktivní odpočinek v zeleni. Kromě parku je nedaleko sportovní areál včetně bazénu na Pražačce, v zimě je pod žižkovskou věží ledová plocha pro veřejnost. Pozadu není ani kulturní vyžití, protože třetí pražská část je známá svými divadly, kluby i ikonickým kinem Aero.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru