Jakým způsobem získat z vašeho běhu lepší výsledky?

Běhání je jedním z nejpřirozenějších lidských pohybů, který má ohromně pozitivní vliv nejen na tělo, nýbrž i na mysl. Z toho důvodu patří mezi nejvíce doporučované aktivity, přičemž díky němu shodíte přebytečná kila, posílíte své srdce i mozek, zlepšíte si náladu a oddálíte obávaný proces stárnutí. Jak posunout své cvičení na další úroveň?

Šikovné vychytávky

V dnešní době existuje celá řada technologických vynálezů, díky kterým dosáhnete mnohem lepších výsledků ve sportu. Za zmínku rozhodně stojí například dámské fitness hodinky, jež s sebou přináší pestrou škálu benefitů. O čem je řeč?

Prvním z nich je krokoměr napojený na GPS, takže budete vždy přesně vědět, jak daleko, rychle i dlouho jste běžela. S tím se pojí i často vyhledávané měření spálených kalorií, krevního tlaku i tepu srdce, stejně jako menstruační kalendář nebo monitor spánku. Jednotlivé sportovní režimy vám pomohou, ať už běžíte, jedete na kole, chodíte, či se třeba zrovna chystáte veslovat.

Elegantní doplněk

Základem všeho je spárování přes mobilní telefon skrz technologii Bluetooth, a tak se v případě zájmu dočkáte i upozornění na zprávy a hovory. Zároveň si budete moci postupem času ukládat své výkony a porovnávat je v přehledných tabulkách.

Co se týče zmíněných výkonů, pravděpodobně tušíte, že muzika je dokáže pěkně vylepšit. Tento fakt je dokonce vědecky prokázaný. Přesně proto se vám budou hodit i bezdrátová sluchátka, v nichž bude hrát vaše oblíbená melodie.

V obou případech se určitě poohlédněte po ověřených produktech známé značky Carneo, jež nabízí celou řadu kvalitních položek. Stačí si otevřít internetové stránky e-shopu pod výše vloženými odkazy a vybrat si preferovaný design i vzhled. Pestrá škála provedení i barev potěší i ty nejnáročnější jedince.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru