Moderní bydlení s vnitroblokem a výhledem do zeleně v Praze 9

Toužíte po vlastním bydlení v klidné lokalitě s moderním designem a zeleným vnitroblokem? Pak by vás mohl zaujmout nový rezidenční projekt MiDO Harfa v Praze 9. Nabízí luxusní byty v atraktivní lokalitě s vynikající dopravní dostupností a bohatou občanskou vybaveností.

Klidné bydlení v srdci Prahy

Praha 9 se stává čím dál více oblíbenou lokalitou pro bydlení. Dříve dělnická a tovární osada se proměnila v moderní čtvrť s klidným a komfortním prostředím, ideální pro rodiny s dětmi i singles. Městská část nabízí výbornou infrastrukturu, včetně obchodního centra Galerie Harfa, O2 areny, metra, tramvajových a autobusových spojů. Zároveň je Praha 9 obklopena zelení, takže si tu užijete klid a pohodu i v blízkosti centra dění.

Moderní bydlení s vnitroblokem a střešními terasami

MiDO Harfa nabízí 150 bytů v moderním designu s prostornými dispozicemi a velkými okny, které zajišťují dostatek přirozeného světla. V nabídce jsou byty 1+kk až 4+kk, včetně luxusních bytů se střešními terasami a mezonet. Součástí projektu je i zelený vnitroblok, ideální pro odpočinek a relaxaci. Byty jsou vybaveny kvalitními materiály a moderními technologiemi, které zajišťují komfortní a energeticky šetrné bydlení.

Skvělá dostupnost a bohatá občanská vybavenost

MiDO Harfa se nachází v blízkosti metra Kolbenova, tramvajové a autobusové zastávky. Do centra Prahy se tak snadno dostanete i bez auta. V okolí projektu se nachází veškerá potřebná občanská vybavenost, včetně obchodů, restaurací, škol, školek a lékařských ordinací.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou šanci!

Byty v MiDO Harfa jsou ideální pro ty, kteří hledají moderní a komfortní bydlení v klidné lokalitě s vynikající dopravní dostupností a bohatou občanskou vybaveností. Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat developera a dozvědět se více informací. Dokončení projektu je naplánováno na rok 2026, ale byty jsou již nyní v prodeji a zájem o ně je velký. Nenechte si ujít tuto jedinečnou šanci a bydlete v srdci Prahy v moderním a komfortním prostředí!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru