Menu Zavřeno

LED vánoční osvětlení – ráj světel


LED vánoční osvětlení – ráj světel

Vánoce a LED vánoční osvětlení patří neodmyslitelně k sobě. Výběr druhů je obrovský – fantazii se meze nekladou, ale stále myslete na to, že méně znamená více. Pro větší efekt lze umístit LED girlandy do velké skleněné nádoby, čímž vzniká zajímavá kompozice světla. Nebo na kabel s LED diodami připevněte různé vánoční ozdoby vyrobené z papíru, fólie, plastu atd. Doporučujeme vypracovat plán toho, co a jak chcete zdobit. V první řadě je dobré si změřit všechny povrchy, kde budete LED vánoční osvětlení instalovat a zakreslit si je na papír. To vám umožní odhadnout objemy a vypočítat přibližné náklady.

LED vánoční osvětlení

* Foto: stux / Pixabay

LED vánoční osvětlení venkovní

LED vánoční osvětlení venkovní je určeno pro exteriér a lze ho ponechat ve vyšších místech po celý rok, neboť skvěle odolává vlhkosti, mrazu i žáru. Stojí sice více peněz, ale LED vánoční osvětlení určené pro interiér se do venkovního prostředí nedoporučuje, neboť není pro extrémní podmínky přizpůsobené. Jak naplánovat množství osvětlení jsme ve zkratce uvedli v prvním odstavci. Často je zde možnost kombinovat jednotlivé části, například světelné řetězy s rampouchy. Existují různé vložky, což umožňuje vytvořit mezilehlé vazby ve věnci utvořeného z rampouchů. LED vánoční osvětlení venkovní – světelné řetězy jsou vhodné například k ozdobení větví stromu, plotu nebo okenní římsy.

LED vánoční osvětlení v mnoha velikostech

Můžete si objednat LED vánoční osvětlení girlandy se 100 žárovkami, jejichž délka za stejnou cenu se může pohybovat od 2 do 5 metrů. Takto veliký světelný řetěz vyzdobí jednopodlažní dům. Obzvláště úsporným řešením je použití dlouhých rovných girland na střešních svazích. Například světelný řetěz 10 m na délku ze 100 světly vyjde levněji než rampouch od délce 5 m se stejným počtem žárovek. Pro zdobení stromů a keřů na každých 1 m výšky může být nejméně 150 žárovek. Je vždy moudřejší kupovat kvalitní výrobky, zejména pro venkovní osvětlení.

Inspirace pro vánoční výzdobu!

Komerční sdělení, inadoma.cz není autorem článku a nemá vliv na jeho obsah.