Přenosný litinový gril na dřevěné uhlí s litinovým roštem Lodge

Přenosný litinový gril na dřevěné uhlí Lodge Sportsman’s

Přenosný litinový gril na dřevěné uhlí Lodge Sportsman’s

Představujeme přenosný litinový gril na dřevěné uhlí Lodge Sportsman’s. The Lodge L410 je robustní gril na dřevěné uhlí, který je velmi populární na outdoorové grilování. Gril Lodge Sportsman’s je vyroben kompletně z litiny – z materiálu, který je mezi táborníky i kuchaři velmi oblíben po mnoho let.

Jedna z hlavních předností tohoto BBQ grilu je jeho nastavitelná výška roštu nad ohništěm. Na výběr máte dvě možnosti nastavení výšky a snadno si tak zvolit míru žáru na grilované pokrmy. Snadný přístup k dřevěnému uhlí za vyklápěcími dvířky.

Přenosný litinový gril

malý přenosný litinový gril

Přenosný litinový gril není lehký. Váží asi 12 kg, je dobře přenosný a snadno skladovatelný. Na venkovní piknik je zcela ideální, ale pro celodenní nošení již ne tak docela. Kdo by očekával, že litina může být lehká, bude zklamán. Litina je prostě těžká, s tím se  musíme smířit. Za to, ale může vydržet navěky a nebude potřeba přenosný gril každý rok měnit za nový. Je to kompromis pro snadnou použitelnost a odolnost.

Pro mnoho lidí je přenosný litinový gril na dřevěném uhlí jediný způsob, jak si v přírodě užít pravou chuť grilovaného masa. Připravit si tak můžete své oblíbené maso nebo grilovanou zeleninu. Fantazii se meze nekladou.

Litina je na grilování ideální materiál

Litina rovnoměrně rozvádí teplo po celém povrchu. Dobře kumuluje teplo a zůstává horká po dlouhou dobu. Litina se snadno udržuje a nepotřebuje žádnou zvláštní péči. Pro čištění litinového grilu platí stejná zásada jako u jiného litinového nádobí. Pro umytí postačí pouze teplá voda a tvrdý kartáč pro větší nečistoty. Na čištění nepoužívejte žádné saponáty!


Technická specifikace Lodge Sportsman’s

  • rozměry: 49 x 26 x 23 cm
  • velikost plochy na grilování: 44 x 23 cm
  • dvě nastavitelné výšky grilovacího roštu
  • vyklápěcí dveře pro regulaci tepla
  • palivo: dřevěné uhlí, dřevěné brikety
  • made in USA
  • vyroben z odolné litiny
  • jednoduchá údržba

Přenosný litinový gril Lodge Sportsman’s skladujte v suchu, ve vlhkém prostředí může začít rezavět. V tomto případě lze litinu snadno zrenovovat podle návodu: Jak pečovat o litinové nádobí. Odměnou Vám bude kvalitní výrobek, který bez problému vydrží mnoho let.

Přenosný litinový gril na dřevěné uhlí Lodge Sportsman’s


Foto: www.grilovani.cz


Scroll to Top