Domácí udírny Bradley Smooker

Domácí udírny Bradley Smoker

Domácí udírny Bradley

Zahradní udírny Bradley Smooker jsou elektrické přístroje projektovány jako izolované trouby určené pro vnitřní i venkovní použití. V udírnách je automaticky generován trvalý průtok čistého a chladného kouře. Vnitřní strany udírny Bradley Original jsou vyrobeny z hliníku, vnitřek digitálních přístrojů je v nerezovém provedení.

Venkovní plášť všech udíren je vyroben z eloxované oceli. Aby udírny Bradley správně plnily svoji funkci, je potřeba pro vznik chladného kouře pomalého hoření speciálních dřevěných briket. O tyto brikety se za zásobníku stará automatický podavač na boku přístroje. Uživatelé mají mnoho možností, jak udírny bohatě využít. Ať už se jedná o vaření, pečení a v neposlední řadě hlavně uzení.

Domácí udírny Bradley Smooker

Bradley Smoker je světoznámý výrobce oblíbených a kvalitních udíren pro domácnosti, restaurace a pohostinství. Kanadská firma Bradley Smoker je na našem trhu je poměrně krátkou dobu. Dovoz a prodej jeho výrobků na území České republiky začal teprve koncem roku 2010. Díky zdejší tradici uzení se jeho výrobky za tuto krátkou dobu staly mezi zákazníky oblíbené. Mezi ně se řadí jak domácnosti, tak i zákazníci v oblasti pohostinství. Bradley dováží své výrobky do více než 30ti zemí celého světa. Firma vyrábí udírny ve dvou velikostech. Model Bradley Smoker Original je 4 roštový, má manuální ovládání. Modely Bradley Smoker Digital je k dostání ve 4 a 6 ti roštovém provedení. Jak již název napovídá, jejich ovládání je digitální a automatické. Další podrobnosti jednotlivých přístrojů najdete v detailech nabídky.

Domácí udírna Bradley Digital

Zahradní udírna Bradle je navržena jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Lze ji s úspěchem využít i pro pečení, grilování a zejména pak na její hlavní účel pro pomalé uzení a sušení studeným kouřem. Udírny Bradley jsou izolované trouby navržené tak, aby byl uvnitř automaticky generován trvalý průtok čistého kouře.

Udírna Bradley využívají pro svoji správnou funkci speciální dřevěné brikety. Jedna dřevěná briketa dokáže produkovat chladný kouř po dobu cca 20 minut. Automatiky funguje podavač briket u obou udíren. Udící brikety do udíren Bradley jsou nabízeny v několika různých druzích a vůních. Druhy briket: olše, jabloň, třešeň, ořech, javor, mesquite, dub, pekan a speciální mix. Jejich výběr je pro různé druhy masa a jiných potravin určených k uzení. Hodinové náklady na provoz udírny je cca 25 – 30 Kč. Všechny udírny Bradley splňují všechny severoamerické a evropské normy spotřebičů. Jsou vyrobeny z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. Vnitřek modelů udíren Original Bradley je vyroben z hliníku, udírny Bradley Smoker Digital jsou z nerezové oceli. Na vnější obal všech udíren je použita epoxidová ocel.

Udírna Bradley Smooker 4

Udírny Bradley jsou navrženy jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Lze ji s úspěchem využít i pro pečení, grilování a zejména pak na její hlavní účel pro pomalé uzení a sušení studeným kouřem. Udírny Bradley jsou izolované trouby navržené tak, aby byl uvnitř automaticky generován trvalý průtok čistého kouře. Udírny Bradley jsou izolované trouby navržené tak, aby byl uvnitř automaticky generován trvalý průtok čistého kouře.

Udírna Bradley využívají pro svoji správnou funkci speciální dřevěné brikety. Jedna dřevěná briketa dokáže produkovat chladný kouř po dobu cca 20 minut. Automatiky funguje podavač briket u obou udíren. Udící brikety do udíren Bradley jsou nabízeny v několika různých druzích a vůních. Druhy briket: olše, jabloň, třešeň, ořech, javor, mesquite, dub, pekan a speciální mix. Jejich výběr je pro různé druhy masa a jiných potravin určených k uzení. Hodinové náklady na provoz udírny je cca 25 – 30 Kč. Všechny udírny Bradley splňují všechny severoamerické a evropské normy spotřebičů. Udírny jsou vyrobeny z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. Vnitřek modelů udíren Bradley Smooker Digital je vyroben z nerezové oceli. Na vnější obal všech udíren je použita epoxidová ocel. Oproti kouři z klasického dřeva je chladný kouř produkovaný z brikety asi 4x čistější a tím i mnohem zdravější. Teplotu uzení spolu s časem nastavujeme pomocí digitálního displeje generátoru.


Udírna Bradley Smooker 6 Digital

Domácí udírna pro vnitřní, tak i venkovní použití. Lze ji s úspěchem využít i pro pečení, grilování a zejména pak na její hlavní účel pro pomalé uzení a sušení studeným kouřem. Udírny Bradley jsou izolované trouby navržené tak, aby byl uvnitř automaticky generován trvalý průtok čistého kouře. Udírny Bradley jsou izolované trouby navržené tak, aby byl uvnitř automaticky generován trvalý průtok čistého kouře.

Udírna Bradley využívají pro svoji správnou funkci speciální dřevěné brikety. Jedna dřevěná briketa dokáže produkovat chladný kouř po dobu cca 20 minut. Automatiky funguje podavač briket u obou udíren. Udící brikety do udíren Bradley jsou nabízeny v několika různých druzích a vůních. Druhy briket: olše, jabloň, třešeň, ořech, javor, mesquite, dub, pekan a speciální mix. Jejich výběr je pro různé druhy masa a jiných potravin určených k uzení. Hodinové náklady na provoz udírny je cca 25 – 30 Kč. Všechny udírny Bradley splňují všechny severoamerické a evropské normy spotřebičů. Jsou vyrobeny z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. Vnitřek modelů udíren Bradley Smoker Digital je vyroben z nerezové oceli. Na vnější obal všech udíren je použita epoxidová ocel. Oproti kouři z klasického dřeva je chladný kouř produkovaný z brikety asi 4x čistější a tím i mnohem zdravější. Teplotu uzení spolu s časem nastavujeme pomocí digitálního displeje generátoru.


Uzení

Kolem uzení je mezi lidmi rozšířeno mnoho fám, že uzené maso není zdravé. Jistě se najdou mnozí, kteří se uzeného masa raději vzdají. Protože se zde do uzených potravin nedostávají žádné spaliny, jsou udírny Bradley zdravotně nezávadné. Toto zajišťuje přímé spalování, které obsahují naše produkty. Konečná kvalita grilovaných pokrmů je díky stabilní teplotě a maximální eliminaci spáleného popela z grilovacích briket na velmi vysoké úrovni kvality. Uzené ryby jsou plné šťávy a jsou cítit pravou vůní dřeva. I uzené maso má lepší chuť, než masově vyráběné potravinářské výrobky.
Díky kvalitní udírně si můžete doma dopřát maximální požitek z jídla, které si sami vyudíte. Udírny Bradley se snadno obsluhují a všechny pokrmy si doma snadno a rychle připravíte z domácích surovin a nemusíte kupovat často předražené a nekvalitní výrobky ze supermarketů. Možností, jak novou udírnu naplno využít je skutečně mnoho. Udírny Bradley si můžete doma naplnit zeleninou, sýrem, čerstvou rybou, vyrobíte si své domácí klobásy, uzené vepřové i slaninu, nebo si připravte jen uzené mandle, či oříšky. Ty se navíc udí za nízkých teplot chladným kouřem jen krátkou dobu.


Speciální udící brikety nejen pro udírny Bradley Smooker

Speciální udící brikety jsou nabízeny v několika různých druzích a vůních. K dostání jsou: olše, jabloň, třešeň, ořech, javor, mesquite, dub, pekan a speciální mix. Jedna dřevěná briketa dokáže produkovat chladný kouř po dobu cca 20 minut. Pomocí digitálního regulátoru si snadno nastavíte intenzitu kouře, jeho teplotu a čas produkce.

S našimi udírnami není potřeba být odborník na vaření. Dobrou zprávou je, že nemusíte řešit roční období. Domácí udírny Bradley si hravě poradí v každém ročním období. Udit můžete kdykoliv, ať už je jaro, léto, podzim, nebo zima. Další dobrá zpráva je, že udírnu můžete umístit venku i uvnitř budovy.

Při provozu udírny Bradley nezáleží na tom, jestli je uvnitř přístroje zrovna zelenina, drůbeží maso, ryba, nebo česká klasika v podobě vepřového masa. Při správném postupu použití bude výsledek uzení vždy perfektní. Mnoho lidí například v udírně lososa spíš peče, než udí. Ve výsledku pak bývá jeho maso suché a to ztratí čerstvost a chuť luxusní ryby. Pokud jej budete v udírně připravovat za pomoci studeného kouře, bude výsledek o poznání mnohem lepší. To platí i pro ostatní ryby. Používat udírnu se naučíte používat velice rychle a snadno. Není potřeba dlouze přemýšlet o stavbě venkovní udírny podle složitých návodů. Nyní můžete mít nový přístroj jednoduše hned doma. To jsou udírny Bradley.

Zkuste s námi to nejlepší, co může udírna nabídnout. Kdo jednou udírny Bradley otestoval, nikdy toho nelitoval. Tyto produkty doporučují i špičky českých a zahraničních šéfkuchařů.

Foto: www.grilykrby.cz


Načíst další >>>
Přejít nahoru