Zahradní gril plynový Weber

zahradní grily weber

Blíží se opět čas letních grilovaček, zahradních party a oslav. Není nad to, odpočinout si a strávit příjemně teplý letní večer po práci ve společnosti rodiny a přátel u dobrého jídla a pití. Grilování se i u nás již stalo jednou z nejoblíbenějších aktivit nejen během letních měsíců. Zahradní gril plynový Weber vám bude po praktické stránce díky praktičnosti využití a širokému výběru grilů vyráběných s dlouholetou tradicí po několik desetiletí silnou oporou.

Historie firmy Weber sahá do počátku 50 let minulého století. Kdy stvořil George Stephen první gril s kulového tvaru vybaveného víkem. Gril se stal velmi rychle mezi uživateli velmi oblíbený a „George’s Barbecue Kettle“ se tak stal předchůdcem dnešního patentovaného kotlového grilu Weber. Dnes máte možnost vybírat grily Weber z nabídky hned pro několik technologií grilování. Na výběr jsou tradiční grily Weber na dřevěné uhlí, plynové grily nebo elektrické grily.

Zahradní plynové grily Weber

Velkou výhodou plynových grilů Weber je v první řadě rychlá připravenost k okamžitému použití. Plynové grily jsou vhodné především pro ty, kteří často grilují. Plynovým grilem ušetříte čas roztápěním grilu na požadovanou teplotu. Plynový gril Weber je nahřátý pro grilování masa za velice krátkou dobu, což ocení i provozovatelé restaurací. U těchto grilů odpadá zdlouhavé zapalování a skladování dřevěného uhlí.

Zahradní grily na dřevěné uhlí

Grily na dřevěné uhlí jsou mezi uživateli oblíbené a patří k nejvyhledávanějším a nejrozšířenějším grilům vůbec. Zahradní grily Weber nabízí možnost výběru mezi přímou a nepřímou metodou grilování. Přímá grilovací metoda umožňuje využít celou grilovací plochu grilu. U nepřímé metody není grilované maso v přímém kontaktu s plameny. Maso si tak zachová lepší chuť a přirozenou šťavnatost a aroma.

Zahradní Elektrické grily Weber

Pro ty, kteří nevlastní vhodný venkovní prostor či zahradu je elektrický gril Weber jasná volba. Nyní si mohou všichni vychutnat grilování se vším všudy v domácnosti, na balkonech a terasách. Kvalitní technologické zpracování je i zde pro Weber samozřejmostí.

Ať si zvolíte jakoukoliv variantu grilu, je pro firmu Weber samozřejmostí, že nabízí ke svým výrobkům i celou řadu náčiní, doplňků a příslušenství. Grilovací příslušenství Weber se vždy vyznačuje odpovídající vysokou kvalitou a snadnou manipulací. Zde naleznete vše potřebné od paliva a lupínků k uzení, stojany na drůbež, grilovací jehly, obracecí kleště a termosondy, přes čistící prostředky a kartáče až po ochranné obaly na grily.

S celou grilovací výbavou od firmy Weber neuděláte žádnou chybu. Dlouholetá tradice a miliony prodaných kusů hovoří jasně za vše. Každá zahradní party bude s grilem Weber vždy úspěšná a přátelé se k vám budou rádi vracet.

Foto: © Samphotostock.cz / alexraths


ukázka okrasného zahradního jezírka

Okrasné zahradní jezírko

Okrasné zahradní jezírko je bezpochyby úžasný dekorační prvek, který zkrášlí prostředí vaší zahrady, zlepší její mikroklima a poskytne domov mnohým zvířecím návštěvníkům. Pokud jste vášnivý …
Číst dále ->
Načíst další >>>
Scroll to Top