Máme zde několik tipů na kvalitní sedací soupravy do 10000 Kč

kvalitní sedací soupravy do 10000 Kč

Sháníte dostupné vybavení do pronajatého bytu nebo si začínáte zařizovat nábytkem nový byt? Pokud začínáte se zařizováním nového bytu v obývacím pokoji, může se vám hodit několik tipů, kde najdete cenově dostupné a kvalitní sedací soupravy do 10 000 Kč.

Při šetrném zacházení při používání budete mile překvapeni dlouholetou výdrží nabízených sedacích souprav. Budete mile překvapeni, že vám i sedací soupravy z levnější cenové kategorie poslouží a vykonají podobnou službu jako modely mnohem dražší.

Nechají se vůbec koupit kvalitní sedací soupravy do 10 000 Kč?

Odpověď zní, ano. I přes svoji nízkou cenu vám udělá nová sedací souprava nebo chcete-li pohovka podobnou službu, jako mnohem dražší kožené varianty sedacích souprav. Pro studenta, mladý pár, ale i další zájemce jsou kvalitní sedací soupravy do 10000 Kč cenově dostupným artiklem a dobrou investicí. Nová pohovka zcela jistě může najít své místo v dětském pokoji, pracovně, hodí se i na chatu nebo chalupu. Další uplatnění najde i ve studentském pokoji, vstupní hale nebo třeba i v kanceláři. Rozkládací pohovka dobře poslouží pro příležitostné přespání víkendové návštěvy.

Zde si prohlédněte celou nabídku kvalitních sedacích souprav:

Sedací souprava do 10 000 kč. Jak vybrat?

Na výběr máte z mnoha variant provedení pohovek a barevných provedení. K dostání jsou i rozkládací gauče s úložným prostorem nebo bez. Na výběr je velké množství různých tvarů, stylů a druhů čalounění. V nabídce jsou sedací soupravy v retro stylu, rustikální, moderní i kožené. Obýváte byt menší rozlohy? Potom jistě oceníte úložný prostor pohovky, do kterého snadno a rychle schováte ložní prádlo.

Protože má většina pohovek nízký opěrák a měkké polstrování, nejsou příliš vhodné pro dlouhodobé sezení. Pro pohodlné dlouhodobější sezení jsou vhodné klasické sedací soupravy. Mezi nimi máte na výběr čalouněné i kožené sedačky, vybrat si také můžete klasickou i rohovou. V nabídce najdete sedací soupravy v mnoha barvách a provedení. Barevně můžete dokonale sladit novou sedačku s podlahou, ostatním zařízením pokoje či barvou pokoje. Přejete si gauč, sedací soupravu klasickou, rozkládací či rohovou? I takové sedací soupravy lze do 10000 Kč koupit.

Rohové sedací soupravy do 10 000 kč

Rohové sedačky jsou mezi lidmi velice oblíbené, protože jsou praktické a hodí se i do menších místností. Rohová sedačka poskytne pro pohodlné sezení dostatek místa pro celou rodinu. Podle dispozic místnosti můžete u řady sedacích souprav vybírat mezi levým i pravým provedením. Využít ji můžete i jako oddělovací prvek mezi obytným prostorem a kuchyní. Potřebujete uložit na noc vaši návštěvu? Rohová sedací souprava váš problém vyřeší. Pokud si vyberete rozkládací variantu, vyspí se na provizorní posteli pohodlně dvě osoby.

Rohové sedací souprava do 10 000 Kč zde:

Jako doplněk do obývacího pokoje si k pohovkám a sedacím soupravám můžete zvolit křesla nebo taburety ve stejném provedení a designu. Nedílnou součástí vybavení většiny domácností s obývacích pokojů je i konferenční stolek. Jeho velikost vybírejte vždy s přihlédnutím k velikosti pokoje. Pod konferenční stolek se hodí malé koberce jako designový doplněk i izolace na chladnou podlahu.

Foto: © Samphotostock.cz / hemul75


Načíst další >>>
Přejít nahoru