Moderní zázrak robotický mop na vytírání

robotický mop na vytírání

Robotický mop na vytírání je skvělým a moderním pomocníkem v domácnosti. Je to malý šikovný lehký přístroj se svěžím designem, který uklidí za každou hospodyňku a to bez jakékoliv námahy. Chytré robotické vysavače jsou multifunkčním přístrojem, které vysávají zcela samostatně a dají se ovládat dokonce i na dálku jako součást inteligentní domácnosti. Máte vždy čistou domácnost připravenou k přijímání návštěv. 

Jaké jsou výhody robotického mopu na vytírání

Hlavní výhodou robotického vysavače je úklid bez námahy. Nemusíte se shýbat a tahat se s těžkým ručním vysavačem, který vám při vysávání překáží a unavuje vás. Robotický mop na vytírání je velmi tichý a váš byt vysaje zcela samostatně, díky chytré elektronice. Ani nemusíte být přítomni v domácnosti, jelikož disponuje časovačem, který se automaticky zapne a vysavač vysaje. Tak přijdete po těžkém dnu v práci, máte vždy čisto a můžete odpočívat nebo se v klidu chystat ven.

Co vše může nabídnout robotický mop na vytírání?

  • Časovač s rozvrhem úklidu s předvolbou místností
  • Detekce znečistěných míst
  • Automatické dobíjení během úklidu
  • Senzory proti pádu ze schodů
  • Funkce proti zamotání kabelů
  • Měkčená pojezdová kolečka zabrání poškození podlahy
  • LED osvětlení
  • UV lampa


Robotický vysavač funguje na baterii, nemusí být připojen do sítě a tak jej  neomezuje délka kabelu. Navíc se sám nabíjí v dokovací stanici. Díky své malé velikosti se dostane do míst, kde se ruční vysavač kvůli tyči, která jej omezuje ve flexibilitě pohybu, nedostane. Moderní robotické vysavače disponují výstupním, vodou omyvatelným filtrem, proto je vhodný i pro alergiky.

Má senzory, které mu umožní vyhnout se jak vám, tak vašim domácím mazlíčkům. Vysává také rohy a jeho čištění je jednoduché, stačí jednou za čas vysypat nádrž, kde se ukládají vysáté nečistoty. Existuje i robotický vysavač na mokré čištění, který vaši podlahu vydrhne do čista a odstraní i skvrny od tekutin.

Dokonale odstraní i chlupy domácích mazlíčků, které se slepují do nevzhledných chuchvalců. Pro robotický vysavač nejsou chlupy žádným problémem. Jeho trasa je nastavitelná, vykonává ji pak automaticky a vyhýbá se překážkám. Vydrží v provozu více jak dvě hodiny a jeho benefitem je nízká hlučnost. Některé druhy robotických vysavačů jsou použitelné i na mytí oken, snadno vysají i svislé plochy. Robotický vysavač nejen suché čištění, ale také robotický mop na vytírání

Robotický vysavač s mopem má vyměnitelné kartáče. Je vhodný na koberce, linoleum i na parkety a kachličky. Má vlastní navigaci, utěrku, čistící filtr a jeho ovládání můžete propojit také s mobilním telefonem v rámci smart home. Popis všech druhů kartáčů, kterými disponuje najdete v návodu. Robotický vysavač po vybití baterie sám dojede do dokovací stanice, kde se znovu nabije a poté dokončí úklid od místa, kde byl přerušen.

iRobot Roomba vysaje prostě cokoliv

Robotický vysavač iRobot Roomba skvěle zvládá vysát zvířecí chlupy různé délky, ale i lidské vlasy. Test robotických vysavačů jej právem řadí mezi špičku. Aby se vyhnul miskám domácích mazlíčků, stačí je umístit na vyvýšenou plochu, které se vysavač automaticky vyhne. Je to neocenitelný pomocník do každé domácnosti a majitelé domácích mazlíčků jeho funkce naplno využijí a patřičně ocení.

Photo by Kowon vn on Unsplash, www.alza.cz


Načíst další >>>
Přejít nahoru