Proč koupit byt na Žižkově?

byt na Žižkově

A prý že není Praha nafukovací! Varovný prst demografů a sociologů je neúprosný. V Praze rok od roku roste počet obyvatel, poptávku po nových bytech je vyšší než nabídka, a tak není divu, že jde každá bytová jednotka, co je trochu k světu, doslova na dračku. A co teprve rezidenční projekt Byty na Vackově, který po velkém úspěchu navazuje na již realizované domy podél ulic Malešická, Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově.

Na základě žádosti potenciálních zájemců se na Vackově staví dalších 233 nových bytů ve čtyřech výškových domech, z nichž 190 ještě nemá majitele. V nabídce jsou bytové jednotky o velikosti 1+kk až 5+kk, o velikosti 31 m2 až po plochu 114,90 m2. Každý z bytů disponuje předzahrádkou, terasou nebo balkonem. K některým bytům náleží také garážová stání a sklepní kóje v podzemních podlažích nebo komory v nadzemních podlažích. Celá rezidence je projektovaná v nízkoenergetickém standardu B.

Architekti měli volné ruce

Co víc by si člověk mohl přát, dalo by se říct. Byty na prodej v Praze 3 splňují veškeré nároky na život ve velkoměstě v 21. století. Rezidence majestátně stojí v srdci Prahy, jen kousek od rušného centra a přitom nabízí dostatek soukromí díky nevšednímu architektonickému zpracování. Projektu rezidence Na Vackově vdechl jeho nezaměnitelný charakter architektonický ateliér KAAMA, pod vedením zkušeného architekta Ing. Arch. Karla Mrázka.

byt na Žižkově

Vackov se díky němu jeví jako soubor budov zasazený do plastického terénu, ideální pro rodinné bydlení v klidné lokalitě s dostatkem zeleně v přilehlém okolí a občanskou vybaveností. Lokalita pražského Žižkova vzkvétá. Z kdysi nudné průmyslové čtvrti plné skladů a polorozpadlých výrobních objektů se stává moderní lokace s nezaměnitelným geniem loci. Žižkov opět žije, jde příkladem a dává impuls dalším městským částem a developerským projektům.

Bydlení za solidní peníze

Jednopokojový byt zde můžete pořídit od 4,9 milionu korun. K financování se nabízí i zvýhodněná hypotéka od společnosti Hypodům. Kupní cenu je možné zaplatit ve třech splátkách, a to ve výši 20% z ceny po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní, 70% z ceny po podání Žádosti o kolaudaci bytového domu a 10% z ceny po podpisu Kupní smlouvy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru