Relaxujte v sauně, otužujte se a budete fit i v důchodovém věku!

Relaxujte v sauně

Pár minut pocení v horku a ochlazení v ledově studené vodě – tento proces vaše tělo zocelí natolik, že chřipka nebo rýma nebudou mít šanci. Váš imunitní systém si s viry a bakteriemi hravě poradí, stačí chodit do sauny pravidelně, alespoň jednou týdně. A nejlépe po celý rok i v létě.

Kvalitní finská sauna do každého bytu i domu

Aby sauna splnila vaše očekávání, musí být co nejkvalitnější. Protože kdo by si chtěl pořizovat saunu jen na pár let. Vždyť i ty nejlevnější typizované sauny stojí minimálně desítky tisíc Kč.

Nejlepší sauna je ta, která vám vydrží celý život.

Jak ale kvalitní saunu najít?

Specialisty na prodej saun poznáte jednoduše: nic jiného než sauny nenabízí. Je to stejné, jako s prodejci automobilů: vedle vystavených aut (v našem případě saun) také nenajdete grily nebo hnojivo na trávník.

V rodném listě vaší budoucí sauny můžete mít některou z asijských zemí nebo Českou republiku. Výroba v srdci Evropy má, kromě vyšší kvality, další obrovskou výhodu: takové sauny lze rozměrově přizpůsobit vašemu prostoru, který máte v domě nebo bytě k dispozici.

Relaxujte v sauně

Máte doma výklenek, nepoužívanou komoru nebo byste si přáli mít saunu v podkroví?

Výroba sauny na míru začíná až v okamžiku, kdy prodejce zaměří místo, kde chcete saunu mít. Takže se nemusíte přizpůsobovat sauně vy, ale sauna se přizpůsobí vám.

Protože pravidelné saunování si užijete nejlépe ve své vlastní sauně. Doma, na zahradě nebo na terase – všude tam můžete saunu mít. Se stavební přípravou vám dobrý prodejce ochotně poradí.

Relaxujte v sauně

Vybírejte z různých designů, rozhodněte se, jaké dřevo se vám líbí nejvíce – bude to cedr, skandinávský smrk, africká vrba abachi, olše či osika? Chcete mít prosklenou čelní stěnu sauny nebo i boční? Přejete si solné cihly s podsvícením? Saunová kamna s možností bioprovozu, která promění finskou saunu v biosaunu?

Stačí říci!

Přijďte si vybrat a vyzkoušet na vlastní kůži, jak může vaše budoucí sauna vypadat. Náš saunový showroom najdete v Praze – Uhříněvsi, otevřeno máme každý pracovní den.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru