Vilapark Klamovka: bydlení pro nejnáročnější přímo v srdci metropole

Vilapark Klamovka

Cítíte tep velkoměsta a dýcháte s metropolí? Právě pro všechny, kdo touží po každodenním pražském ruchu a milují životní výzvy, je určený projekt Vilapark Klamovka, za kterým stojí stavební společnost Metrostav Development. Rezidenční projekt usazený do středu páté pražské části nabízí celkem 117 bytových jednotek ve dvou různých celcích. Zatímco vyšší bytové domy lákají na krásný výhled, nižší viladomy na zeleň a možnost posedět na předzahrádce. Po jakém bytě touží vaše srdce?

Rezidence Vilapark Klamovka

Na místě původních vinic, které spadaly pod kartouzský klášter, vznikl už v průběhu 18. století zámecký park Klamovka, který láká obyvatele metropole k procházkám nebo k aktivnímu trávení volného času dodnes. Právě na okraji této zeleně v současné době vzniká rezidenční bydlení v rámci dvou celků, které od sebe odděluje pěší stezka, která vede do veřejné části parku. Byty na Praze 5 jsou na výběr ve vyšších šestipodlažních bytových domech nebo v nižších čtyřpatrových viladomech. Bytové jednotky jsou na výběr od 1+kk po 4+kk nebo penthousy s dispozičním řešením 5+kk.

Mezonety pro náročné

V současné chvíli je na výběr asi třetina z celkového počtu 117 bytových jednotek, velký zájem je o mezonety 4+kk, kde jsou místnosti oddělené pomocí schodiště. Všechny byty nehledě na velikost nebo počet pokojů mají k dispozici balkon, terasu, lodžii nebo předzahrádku, která může mít rozlohu až 255 metrů čtverečních. K některým bytům přináleží sklepní kóje, k ostatním ji lze přikoupit, obdobně jako garážové stání, které je vždy za poplatek s ohledem na jeho velikost.

Vilapark Klamovka

Pohodlí a nejvyšší standardy

Rezidenční projekt Vilapark Klamovka je určený pro nejnáročnější klientelu, která touží po spojení s velkoměstem, ale současně si umí vážit klidu a blízké přírody. Vybrat nové bydlení si může každý z online katalogu, přičemž budoucí zájemci jistě ocení nejen funkční architekturu a maximální využití vnitřního uspořádání, ale také vybavení v nejvyšších standardech, kdy obytné místnosti oslňují dřevěnou plovoucí podlahou, koupelně dodávají lesk velkoformátové obklady a dlažba. Vstupní a interiérové dveře též nezůstávají pozadu, jsou od renomované značky VETOS.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru