Výroba domácí zmrzliny ve zmrzlinovači snadno a rychle

jednoduchá výroba domácí zmrzliny

Výroba domácí zmrzliny pomocí zmrzlinovače je velice snadná, rychlá a za trochu času stráveného přípravou konečný výsledek určitě stojí. Každý si chce pochutnat si na doma vyrobené zmrzlině bez chemických vylepšovačů chutí a vůní.

Nanuky a zmrzliny z mrazících pultů v supermarketech bývají plné náhražek, sladidel, konzervantů a po deklarovaném ovoci nejsou ani stopy nebo jen půlprocentní stopy.

Jak vyrobit zmrzlinu? Sami si rozhodnete o složení a vyberete sobě a své rodině nebo přátelům ingredience přesně podle své chuti. Fantazie se meze nekladou, můžete si doma udělat pravou zmrzlinu z klasických příchutí, či trochu experimentovat a vytvořit zcela nové. Recepty na výrobu poctivé domácí zmrzliny obsahují pouze přírodní suroviny a domácí vanilková zmrzlina za to určitě stojí.

Jednoduchá výroba zmrzliny v domácích podmínkách

Prohlédněte si dva elektrické zmrzlinovače od osvědčených výrobců. S konečným výsledkem budete v domácích podmínkách zcela jistě nadšeni. Recept na domácí zmrzlinu si můžete vymyslet spolu s dětmi a výrobník zmrzliny vykoná ostatní práci za vás. Sami uvidíte, že výroba domácí zmrzliny nebyla nikdy jednodušší. Úplně nejjednodušší zmrzlinu připravíte nalitím stoprocentního džusu do zmrzlinovače a po chvíli se už můžete ochladit nanukem s příchutí pomeranče, jablka nebo ananasu.

Guzzanti GZ 151A

Stroj na zmrzlinu Guzzanti GZ 151A je moderní a plně automatický zmrzlinovač určený pro domácnosti, se kterým bude výroba domácí zmrzliny doslova hračkou. Mimo perfektní zmrzliny v přístroji připravíte i sorbety nebo mražené jogurty. Tento model je vybaven úsporným kompresorem, proto jej není potřeba před přípravou zmrzliny vkládat do mrazáku, jako tomu je u předchozího modelu. Kompresor zmrzlinovače zvládne bez problému chlazení v rozmezí – 18 až – 35 °C. Na přehledném displeji přístroje uvidíte teplotu a čas přípravy zmrzliny. Celý proces samotné výroby můžete sledovat skrz průhledné uzavírací víko přístroje. Výrobce uvádí dobu přípravy 1,2 l domácí poctivé zmrzliny 35 minut.


Sage BCI 600

Ze slitiny ušlechtilých ková a nerezové oceli je vyroben zmrzlinovač Sage BCI 600. V pohodlí svého domova můžete připravit celé své rodině vynikající a kvalitní zmrzlinu nejrůznějších příchutí. Vybrat si můžete ze 12 různých struktur zmrzliny. Nabízí se možnosti od klasické zmrzliny, přes sorbet, až po gelato. Zmrzlinu vychlazenou až na -30 °C dovoluje přístoj uchovat po dobu až 3 hodin. Objem nádoby 1 litr bohatě pokryje potřeby celé rodiny. Průhledné víko umožňuje sledovat celý proces. Výroba domácí zmrzliny ve zmrzlinovači dovoluje během přípravy průběžně přidávat další suroviny.


Guzzanti GZ 154

Pomocí předem předmražené nádoby s dvojitou izolací vyrobíte v Guzzati GZ 154 během krátké doby vlastní domácí zmrzlinu, sorbet, či domácí jogurt. Tento zmrzlinovač s objemem nádoby 1,5 l je vyráběn v praktickém nerezovém provedení. Samotná výroba zmrzliny zabere pouhých 20 minut. Součástí technologie přístroje je digitální časovač, ovládaný za pomoci LCD displeje.

Foto: © Samphotostock.cz / jag_cz, www.alza.cz


Načíst další >>>
Přejít nahoru