Jak si užijete vlastní bydlení se zahradou bez utrácení milionů korun?

Česká republika se dlouhodobě drží na prvních příčkách v počtu vlastníků rodinných domů i bytů. To znamená, že si u nás splní svůj sen přibližně 77 % lidí. V posledních letech však ceny nemovitostí vyletěly strmě vzhůru, takže pro mnoho z nás nepřichází koupě klasického bydlení v potaz. Co si počít?

Prohlédněte si alternativy

Pokud se zajímáte o oblast bydlení, nejspíše jste si všimli, kolik zajímavých alternativ lze v dnešní době najít. Ti nejodvážnější si postaví vlastní zázemí v dodávce a cestují po světě, zatímco lidé vyhledávající komfort civilizace vsází spíše na menší mobilní domy. Právě ty si získávají stále větší popularitu mezi všemi věkovými kategoriemi, přičemž se není vůbec čemu divit.

Představte si plně variabilní řešení postavené z nejmodernějších materiálů. Plovoucí podlaha, účinné zateplení z minerální vaty, dřevěné obložení z palubek dle vašeho výběru, parotěsné folie, plastová okna s izolačním dvojsklem a především možnost snadného převozu z bodu A do bodu B. A rozměry? Obytná plocha domu se chlubí celkem 57 metry čtverečními, což bohatě postačí pro dvou až tříčlennou rodinu. Řeč je samozřejmě o produktech známé společnosti Top Mobile House.

Plný komfort

Nepředstavujte si jakousi maringotku, ale spíše stoprocentně vybavený dům se vším luxusem civilizace. Ihned po doručení si budete moci připojit kuchyňskou linku, rozvody vody, odpadu i elektrické energie. Stejně tak oceníte zajímavé dispozice 3+kk, přičemž přirozeně nechybí ani toaleta a sprchový kout. V letních měsících si budete moci dávat snídani na vlastní terase, což vám bydlení v předraženém bytě opravdu nenabídne.

V současné chvíli si můžete zvolit z několika odlišných variant, takže si na to své přijdou jak skromní, tak nároční zákazníci. Ať tak, či onak, finální cena nepřesáhne necelý milion a půl. Díky tomu se jedná o velmi dostupný způsob, jak si splnit svůj celoživotní sen.

Kompletní balíček služeb

Nezáleží na tom, jaký typ mobilního domu si pořídíte, dočkáte se celé řady dodatkových služeb. Zmíněná společnost přiveze vaše budoucí bydlení, pevně jej usadí na místo, vybuduje příjezdovou cestu, postaví altán nebo terasu, případně oplotí celý pozemek. Nebudete tedy muset shánět několik různých řemeslnických firem – zkrátka a dobře jen přijedete a začnete vybalovat své věci.

Pohled na vlastní oči vydá za tisíce slov, a proto si nenechte ujít virtuální prohlídku na webových stránkách pod odkazem v první půlce článku. Pokud si chcete osahat jednotlivé produkty, zastavte se do showroomu v Brně, kde se vám budou věnovat daní profesionálové. Ti moc rádi zodpoví jakékoliv dotazy, představí každý detail stavby a sestaví s vámi ideální řešení.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru