Požár, vichřice i vandalismus: kvalitní pojistka pomůže v nesnázích

Obavy z požáru nebo vichřice? Majitelé domů se potýkají nejen s nebezpečnými přírodními živly, ale také se zloději nebo s vandalismem. Následky bývají u požáru, vichřice nebo povodní velmi závažné, ale zlehčovat se nesmí ani graffiti na nové fasádě. Kvalitní pojistka vyřeší všechny škody neprodleně a ke spokojenosti pojištěného. Komplexní pojistka Bezpečný domov PLUS je tou nejlepší volbou.

Základní i katastrofická rizika v ceně

Pojištění domácnosti nebo nemovitosti? Majetkové pojištění se často dělí do různých pojistných produktů, což vyvolává u klientů zmatek. I to je důvod, proč volit produkt, který jednoznačně určuje rozsah pojištění a vyjmenovává přesně základní i katastrofická rizika, která jsou součástí sjednané pojistné smlouvy. Výhodou je, že postačuje znát pouze výměru bytu nebo domu v metrech čtverečních, pojistná částka se vypočte paušálně.

Snadné sjednání online

Ochrana vlastního majetku je základním předpokladem pro spokojený život. Pojistit si majetek online je navíc velmi snadné a netrvá ani příliš dlouho. Postupně se vyplňuje položka po položce v interaktivním formuláři, následně se potvrdí sjednání smlouvy a zaplatí se pojistné převodem z banky nebo jinou formou pomocí vygenerovaných údajů. Benefitem produktu Bezpečný domov PLUS je pojištění elektroniky bez limitu, ale také pojištění odpovědnosti, které je součástí tohoto produktu zdarma.

inadoma.cz_svpojistovna

Pojištění odpovědnosti

V rámci pojistky je pojištění odpovědnosti, které se vztahuje na všechny členy domácnosti a má mezinárodní platnost, což je nedocenitelné při cestách do zahraničí. Navíc se vztahuje i na domácí zvířata vyjma psů, koní a hospodářských zvířat. Nevztahuje se ale na škody způsobené úmyslně, pod vlivem alkoholu nebo psychotropních látek či na škody na životním prostředí. Obdobně se nevztahuje na škody, ke kterým dojde na majetku spolupojištěných osob a členů domácnosti.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru