Menu Zavřeno

Párty stany jako velmi užiteční pomocníci


Párty stany jako velmi užiteční pomocníci

Pokud patříte k těm, co si nenechaví ujít každou chvilku strávenou venku, rádi na své zahradě relaxujete nebo stolujete, párty stany jsou pro vás snadným a dostupným řešení. Takto můžete trávit čas venku na své zahradě s rodinou, přáteli i známými. Jestliže dokonce velmi rádi pořádáte oslavy v rodinném kruhu či v kruhu přátel, pořádáte akce pro své kolegy, věnujete se cestování, nebo objíždíte trhy s vlastní výrobky, stane se párty stan vaším neodmyslitelným pomocníkem. S párty stany se vám již více nestane, že budete muset akci ukončit kvůli silnému větru, dešti nebo palčivému slunci. Problém se špatným počasím snadno vyřeší zahradní párty stany.

párty stany

Párty stan jako ochrana na všech frontách

Zahradní párty stany vás ochrání nejen před nepřízní špatného počasí, ale na podzim třeba i před spadaným listím. Navíc vám zajistí dostatek soukromí před zvědavými zraky sousedů a kolemjdoucích. Vámi pořádaná akce se tak neukončí díky nepřízni počasí, ale její konec si budete řídit vy sami. Můžete si kdykoliv vychutnat svou kávu, snídani, oběd i večeři venku na zahradě. Před obtížným hmyzem vás ochrání moskytiéra. Párty stany skvěle ochrání i váš zahradní nábytek a velmi výrazně prodlouží i jeho životnost, pokud na něj již více nebude pršet.

malý party stan
bílý party stan

Jak vybírat párty stany

Ještě než jej začnete vybírat a než si jej pořídíte, bude potřeba vzít v úvahu, nejen pro jaký bude počet osob, ale i na velikost nábytku, který pod párty stan chcete umístit. Myslete na dostatek místa, komfort a pohodlí. Jestliže vás má uchránit také před škodlivým UV zářením a deštěm, zvolte určitě kvalitnější výrobek s plachtou ve větší gramáži. Plachta s dobrou povrchovou úpravou bude mít delší životnost a tyto podmínky splní. Zahradní stany s povrchovou úpravou plachty mají také mnohem odolnější a stabilnější kostru. Párty stany tedy vydrží mnohem déle.

Komerční sdělení, inadoma.cz není autorem článku a nemá vliv na jeho obsah.